rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
« strona główna

Premier Ewa Kopacz stała się szybko tak samo niewiarygodna jak jej poprzednik Donald Tusk. On mówił publicznie w Warszawie, że nie interesują go stanowiska w Brukseli, a równocześnie jeździł po całej Europie zabiegając o dostęp do „unijnego koryta" i gdy tylko nadarzyła się okazja, to zapomniał o deklarowanym patriotyzmie, podał cały swój rząd do dymisji i czmychnął do Belgii! Jego następczyni przed kamerami telewizji i przy blasku fleszy straszyła vetem w sprawie pakietu klimatycznego, ale gdy tylko została wezwana do raportu przez kanclerz Angelę Merkęl, to nie dość, że najpierw zupełnie pogubiła się na czerwonym dywanie, to zaraz potem zapomniała, że obiecała Polakom zawetować nowe wybryki biurokracji UE!

Zgoda na ograniczenie emisji CO2 aż o 40% do 2030roku oznacza wzrost cen energii elektrycznej w Polsce co najmniej o 40%, bo ktoś za tę amatorszczyznę negocjacyjną aktualnej Premier koalicji PO-PSL będzie musiał zapłacić!

Teraz telewizje prorządowe typu TVP1, TVP2, TVP-Info, Polsat, TVN itp. wciskają propagandową ciemnotę o rzekomym... „wielkim sukcesie Premier Ewy Kopacz". Czy dziennikarze tych wszystkich w/w nadawców uważają telewidzów za zwyczajnych idiotów, czy raczej tak jak jeden z ministrów za... frajerów, którzy kupią wszystko co im wciśnie do łba elegancko ubrana prezenterka, lub spiker z dyżurnym uśmiechem na twarzy???

Nie mówi się w mediach o tym, że Niemcy wymogły ulgi na emisję CO2 w przemyśle samochodowym! Nie mówi się o tym, że Francja załatwiła sobie bezkarność w składowaniu odpadów promieniotwórczych z jej kilkudziesięciu elektrowni atomowych! Ciekawe, że nikt w Unii Europejskiej nie walczy o ograniczenie promieniowania radioaktywnego, które jest o wiele bardziej niebezpieczne od CO2!!!

Nie mówi się o tym, że w ostatnich dniach Niemcy podpisały z Francją bilateralne porozumienie o wspieraniu wzajemnych inwestycji o wartości 100.000 000 000 euro! Każdy z tych krajów zobowiązał się do zaoszczędzenia 50.000 000 000 euro na rzecz sąsiada!

Zatem w październiku 2014roku powstała nowa Unia Niemiecko-Francuska wewnątrz UE! Przywódcy tej nowej Unii w Unii wezwali na dywanik Premier Ewę Kopacz, która natychmiast zgodziła się na redukcję emisji CO2 w Polsce o 40% do 2030 roku.

Propagowanie kłamstw, że takie zobowiązanie nie pociągnie za sobą podwyżki cen energii elektrycznej w Polsce jest prostacką próbą robienia ludziom wody z mózgu za pośrednictwem nie tylko telewizji, ale również innych mediów! Te podwyżki cen nie nastąpią od jutra, ani nawet w tym roku, ale jestem w 100% pewien, że jeżeli po wyborach parlamentarnych w 2015roku powstanie koalicja PO-PSL lub PO-SLD-PSL, to miesiąc po ewentualnym powołaniu nowego rządu Ewy Kopacz ceny energii elektrycznej wzrosną, lub wzrośnie podatek akcyzowy i VAT!

Być może niektórym czytelnikom się narażę, ale napiszę jak zwykle szczerze, kogo uważam za prawdziwego frajera.

W moim przekonaniu prawdziwymi frajerami staną się ci wyborcy, którzy mimo tylu skandali i afer, będą w przyszłości głosować na kandydatów PO, PSL, SLD lub na TR!

Każdy zwolennik PO, PSL, SLD i TR niech nowe przysłowie sobie kupi, że jak przed szkodą, tak po szkodzie...głupi!

Rajmund Pollak

2014-10-31 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 517349
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Podwyżka cen energii elektrycznej o 40% dzięki premier Ewie Kopacz!, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała